قوانین ,

menuordersearch
keratinline.com
(0)
(0)
قوانین

فروشگاه اینترنتی کراتین لاین متعهد است بر اساس قوانین زیر کالا شما را در زمان تعهد شده به دست شما مشتریان محترم برساند. تخطی از هر یک از این قوانین، از سوی وبسایت و یا مشتری، وبسایت و مشتری را مختار می‌کند که کالا و یا خدمات ارائه شده را مرجوع نماید و سفارش را لغو نماید.

 

شرایط ثبت سفارش
پرداخت وجه سفارش از دو طریق امکان پذیر است:

  1. پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت
  2. کارت به کارت کردن وجه سفارش به کارت اعلام شده از سوی وب سایت کراتین لاین

شرایط ارسال

وب سایت کراتین لاین متعهد است در روزهای کاری تمام سفارش هایی ثبت شده را برابر با قوانین که در پی می‌آید، به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند فروشگاه کراتین لاین از راه های ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس و یا ایمیل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی ارسال را با او هماهنگ کند.
در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش معلق می‌ماند و وجه پرداختی به عنوان امانت نزد وب سایت کراتین لاین قرار خواهد گرفت و در صورت عدم هماهنگی ها بدوی طبق شرایط بازگشت کالا و عودت وجه از سوی وبسایت اقدام می‌شود.

 

چک کردن مرسول

 

در زمان تحویل لازم است متطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش، مرسوله چک شود.

در زمان تحویل بسته حتما برگ سفارش کالا که ضمیمه محموله پستی است را با محتویات داخل بسته بندی مطابقت و کنترل نمایید ودرصورت داشتن هرگونه مغایرت بخشی از سفارش با فاکتور ثبتی از تحویل گرفتن بسته پستی خودداری نمایید بدیهی است امضاء و تائید شما به منزله دریافت کالا به صورت کامل تلقی می‌گردد و پس از آن فروشگاه اینترنتی کراتین لاین هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد.

 

قوانین و محدودیت های بهداشتی

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

 

شرایط بازگشت کالا

هریک از کالاها در صورت مغایر بودن با توضیحات و عکسها و یا مخدوش بودن جعبه و بطری آن امکان بازگشت به مدت ۷ روز برای مشتری وجود دارد.

برای تعویض کالا مشتری موظف است با واحد امور مشتریان تماس حاصل فرماید و از هرگونه اقدام یک جانبه جهت ارسال خودداری فرمایید. توجه داشته باشید که در این شرایط وجهی به مشتری عودت داده نمی‌شود و فقط کالا تعویض می‌گردد.
تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر در انبار است.

جهت هماهنگی برای عودت کالا با واحد امور مشتریان به شماره های زیر تماس خاصل فرمایید:

09216681098

 

شرایط عودت وجه

در شرایطی که کالا یا بسته پستی، دچار خرابی پس دادگی آمبولانژ و بیرون ریختن محتویات محصول و خرابی های فیزیکی دیگر باشد و یا تاریخ مصرف محصول ارسالی زیر ۱ ماه باشد وب سایت کراتین لاین موظف به عودت وجه مشتری است این کار تنها با هماهنگی با واحد امور مشتریان وب سایت کراتین لاین مکان پذیر است و در غیر این صورت به هیچ عنوان عودت وجه امکان پذیر نیست. ضمنا در این شرایط نیز قوانین بهداشتی قبل از عودت وجه لحاظ خواهد شد.

زمان تشخیص این گونه خرابی ها فقط زمان تحویل محصول به مشتری و تنها شخص ثبت شده به عنوان خریدار در سایت صلاحیت بررسی بسته و محصول را در زمان تحویل دارد.


حفظ حریم خصوصی
اطلاعات مندرج در پروفایل های شخصی کراتین لاین که از سوی مشتری در این سایت به ثبت می‌رسد نزد وبسایت امانت حساب می‌شود و وبسایت تمامی قوانین مربوط به راز داری را برای آن مترتب می‌داند.

وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد.

تنها به درخواست دستگاه های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه های ذی صلاح ارائه کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramtelegrampinterest
logo

دفتر مرکزی : تهران - جنت آباد جنوبی _ خیابان لاله شرقی _ خیابان بهمنی نژاد پلاک 19 واحد 2
تلفن های تماس : ۰۹۲۱۶۶۸۱۰۹۸
info@keratinline.com